ГОРЕЩО
МВР с мащабни акции срещу гонките и опасното шофиране в страната
ТРОЯНСКИ КОН! Димитър Стоянов с ШОКИРАЩО разкритие - Тагарев оголил отбраната на България, дал ракети на Украйна на своя глава
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
56-годишният Абраам А. опита да подкупи полицейски служители от РУ-Несебър, за да не му напишат акт за шофиране без предпазен колан. Случаят е от вчера, когато Абраам бил зад волана на лек автомобил Лексус, с бургаска регистрация, съобщава "Флагман".
препоръчано
На главната алея арменецът е спрян за проверка. В този момент, мъжът, който е постоянно пребиваващ в Бургас, подхвърлил в служебния полицейски автомобил банкнота с номинал от 20 лв.
Освен че му написали акта, ченгетата веднага му щракнали белезниците. Арменецът е задържан с полицейска заповед за задържане за срок до 24 часа.
Работата по случая продължава.
Осъдиха двама полицаи за подкуп
9335
на 20.03.2021
Прокуратурата праща на съд македонци, дали подкуп на полицаи
9114
на 06.10.2020
Мъж ще лежи 6 месеца за подкуп на полицаи
10307
на 08.12.2018
Арестуваха шофьор, предложил подкуп на полицаи
9570
на 08.08.2018


