ГОРЕЩО
Издирват убиец на куче в мрежата (ВИДЕО)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Сигнал до премиера Радев за търговия с постове, злоупотреби и нарушения в онкоболницата на ППДБ при управлението на кабинета "Гюров"
Вижте кои са двамата загинали в смъртоносната гонка на "Челопешко шосе" (СНИМКИ)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
ТРАГЕДИЯ! Мълния уби 30 крави и телета в Калофер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Армията на Израел съобщи, че от Ивицата Газа към територията на Израел са били изстреляни около 150 ракети, десетки от които са били прихванати, съобщават световните агенции, цитирани от RT.
препоръчано
„До момента от Ивицата Газа към територията на Израел са изстреляни около 150 ракети”, се посочва в съобщение в „Туитър”.
По-рано в Израел заявиха, че военнослужещи на страната нанасят удари по оперативници на ХАМАС в отговор на ракетни обстрели по израелски градове.
свързани новини
Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш изрази притеснението си от ситуацията в Йерусалим, като призова всички страни към сдържане.
Превод и редакция: ПИК
Силно земетресение от 6.0 по Рихтер удари Курилските острови
7692
преди 4 часа
Няколко ареста след стрелба в закусвалня в Кьолн
10573
преди 5 часа
Руски дрон удари съоръжение за съхранение на ядрено гориво до Чернобил
10583
преди 6 часа
6 силни труса за броени минути разтърсиха Гърция
13108
преди 6 часа


