BG EN

Артур Мас се яви в съда по обвиненията в организирането на референдума за независимост на Каталония

СВЕТЪТ ДНЕС

Артур Мас се яви в съда по обвиненията в организирането на референдума за независимост на Каталония

5709
на 15.10.2015
Артур Мас се яви в съда по обвиненията в организирането на референдума за независимост на Каталония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на Каталония Артур Мас е обвинен в гражданско неподчинение, за ролята му в организирането на символичния референдум по въпроса за отделянето на региона от Испания, предаде AFP, цитирани от "Фокус".

препоръчано

Мас се яви в съда в Барселона придружен от членове на правителството му, около 400 регионални кметове и други националистки лидери, докато в това време стотици негови поддръжници скандираха „Ние всички сме Мас“. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК