BG EN

АТАКАТА ПРОДЪЛЖАВА! Десислава Радева с нов удар по самолетния гигант: "Луфтханза" се държат като "лоу кост" компания

Политика

АТАКАТА ПРОДЪЛЖАВА! Десислава Радева с нов удар по самолетния гигант: "Луфтханза" се държат като "лоу кост" компания

144796
на 13.05.2019
АТАКАТА ПРОДЪЛЖАВА! Десислава Радева с нов удар по самолетния гигант: Луфтханза се държат като лоу кост компания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Атаката на президентшата Десислава Радева срещу самолетния гигант "Луфтханза" продължава с пълна сила, видя ПИК. Жената на Румен Радев явно не си е взела поука след призивите на политици да не руши имиджа на стратегически инвеститори в България, защото така вреди на страната.

препоръчано

Вместо да решава индивидуално личните си проблеми с полетите, каквито има често всеки пътуващ гражданин, Радева се има за ВИП и занимава цялата държава с проваления си полет, като настоява и за специално отношение към нея. Това става ясно от продължаващите коментари под публикацията си, които не секват.

"Проблемът е, че се държаха като лоу кост компания. За което търся обяснение", съобщава Радева на свои приятели във фейсбук, на които уточнява, че парите за проваления полет от Франкфурт за Валенсия ще й бъдат върнати. 

Освен, че президентшата не спира атаката срещу компанията, тя възмути и с начина си на изразяване, ползвайки хибридни чуждици, макар и написани на кирилица. Еквивалентът на български е нискотарифна компания и е достатъчно ясне и разпространен термин, за да се налага да ползва чжуди заемки. Още повече, че тя се изтъква като организатор на конкурса "Пазим езика си", което отново върши явно само на думи с цел реклама, но не и на дела. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК