ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ В ПИК! Първата експертиза потвърди бруталното убийство на Владо Загатото - бизнесменът запален жив
РЕШИ СЕ! Гюров тръгва към президентските избори - ето какво го издаде
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
СВЕТЪТ ДНЕС
Ахмет Давутоглу: 40 души са загинали при терористичните актове в Турция през последните дни
5754
на 29.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Терористичните актове в Турция през последните дни са отнели живота на 40 души, включително 11 полицаи и войници. Това заяви днес турският премиер Ахмет Давутоглу, цитиран от РИА Новости.
препоръчано
„Три терористични организации (Ислямска държава, Кюрдската работническа партия и Революционната народноосвободителна партия) започнаха едновременно атаки срещу Турция. От атентата в Суруч на 20 юли са извършени 657 терористични акта с различен мащаб, а 41 граждани на страната, включително 11 полицаи и военни, са загинали“, заяви Давутоглу на заседание на парламентарната група на Партията на справедливостта и развитието в Анкара.
свързани новини
Давутоглу: "Ислямска държава" е продукт на кризата в Сирия
10717
на 28.07.2015
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси Япония, има опасност от цунами
4657
преди 44 минути
Зеленски ще се срещне с всички членове на Сената на САЩ
4848
преди 2 часа
Украински дрон порази жилищна сграда край Москва
9062
преди 2 часа


