ГОРЕЩО
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
КРИЗАТА С ГОРИВАТА: Как балканските държави търсят решения срещу скока на цените
ПОТРЕСАВАЩИ КАДРИ: Какво става с тризначките? Влачат куфари и крещят с цяло гърло из Лондон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В събота министърът на отбраната на САЩ Аштън Картър призова за по-тясно сътрудничество с Китай на фона на усилията на Пекин да продължи изграждането на армията си, предаде AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
„САЩ искат да разширят военните си споразумения с Китай, така че да се фокусират не само върху намаляването на риска, но и върху практическото сътрудничество“, заявил е Картър по време на среща за сигурността в Сингапур.
„Нашите армии също може да работят заедно - двустранно или в рамките на структурирана мрежа за сигурност, така че да се справят с редица предизвикателства като тероризма и пиратството в тихоокеанската част на Азия и по целия свят“, заяви Картър.
свързани новини
Аштън Картър: САЩ са загрижени от действията на Китай в Южнокитайско море
6625
на 09.04.2016
Аштън Картър: Европа трябва да засили борбата с "Ислямска държава"
13832
на 24.03.2016
ЕВТИНОТО СВЪРШИ: Цените на самолетните билети се покачват заради войната
11259
преди 6 часа
Тръмп: За мен е чест да убивам ирански военни - те са побъркани отрепки
12442
преди 20 часа


