ГОРЕЩО
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
Крими
Бабаити пребиха брутално възрастен мъж в дома му заради кокошкарска кражба
15737
на 27.03.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
63-годишен мъж от поморийското село Бата е бил брутално пребит от трима криминално проявени бабаите, съобщават от полицията в Бургас. Нападението е извършено в четвъртък и то посред бял ден.
препоръчано
По разказа на пребития мъж, тримата нахлули в дома му на улица "Черно море" и започнали да го налагат. След това задигнали моторна резачка, газова бутилка, бойлер на твърдо гориво, два метални резервоара от автомобил и маркуч и духнали.
свързани новини
Нагли апаши пребиха и ограбиха 80-годишен мъж в дома му в София
13820
на 27.06.2019
БРУТАЛНО: Ограбиха и пребиха пенсионер - бандитите го заключиха 4 дни в дома му
11836
на 20.02.2019
Благодарение на бързата реакция на полицаите от РУ-Поморие установени и арестувани са извършителите на деянието. Това са криминално проявени - 55-годишен от същото село, 52-годишен от Бургас и 19-годишният му син.
Зверство! Трима пребиха с колове и тръби стопанин в дома му
17625
на 27.06.2016
Изроди пребиха 80-годишен старец в дома му! Тръгнаха си с 200 лева
14311
на 19.09.2017


