BG EN

Баба даде 1000 лева на ало измамник

Региони

Баба даде 1000 лева на ало измамник

7037
на 23.04.2015
Баба даде 1000 лева на ало измамник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

73-годишна жена от Добрич е измамена по телефона със сумата от 1000 лева, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи (ОДМВР) - Добрич, предаде агенция "Фокус".

препоръчано

Вчера, около 13.15 часа се тъжи 73-годишна жена от град Добрич. По данни на тъжителката около 11.15 часа е получила обаждане на домашния си телефон от непознат мъж представящ се за служител на магазин за техника.

Чрез въвеждане в заблуждение мъжът поисква от жената сумата от 3000 лева която да послужи за капаро за климатична техника. Малко по-късно жената предава сумата от 1000 лева на двама непознати.

свързани новини

По случая е образувано досъдебно производство по описа на Първо Районно управление на МВР-Добрич.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК