ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
76-годишна жена от Сандански е предала 6 000 лв. на телефонен измамник, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Благоевград.
препоръчано
Около 10:30 часа в неделя в полицията в Сандански е получен сигнал от възрастната жена, която съобщава, че около 09:00 часа на същата дата, на домашен телефон е получила обаждане от непознат за нея мъж, който се представил за неин племенник и й казал да предаде парична сума на служител от голяма търговска верига, необходима за закупуването на радиатори. Потърпевшата е предала на непознат за нея мъж сумата от около 6 000 лева. Образувано е досъдебно производство за извършено престъпление по чл.209, ал.1 от НК. Работата продължава.
свързани новини
Поредна "ало"-измама! Дядо даде 4 бона за "колет от чужбина"
18283
на 18.06.2016
Пак ало измама! Баба хвърли от балкона си три бона
17897
на 05.04.2016


