BG EN

Багерист вдигна кръвното и се заби с колата си в крайпътно дърво

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Багерист вдигна кръвното и се заби с колата си в крайпътно дърво

7115
на 08.10.2015
Багерист вдигна кръвното и се заби с колата си в крайпътно дърво
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Багерист в „Мини Бобов дол” вдигна кръвно и се заби с голфа си в крайпътно дърво. 59-годишният Георги Джаджаров пътувал от Дупница за Сапарева баня, когато изведнъж му прилошало, изпуснал управлението и лекият му автомобил се забил в дърво край пътя, предаде Струма.

препоръчано

Работници от близкия строеж видели пътния инцидент и позвънили на тел. 112. За броени минути на място пристигнали Пътна полиция и линейка на Спешен център в Дупница. Георги Джаджаров бил изваден от автомобила почти неадекватен. Пътните полицаи се усъмнили, че е седнал зад волана пиян, и на място го тествали с дрегер, който дал отрицателен резултат. 

Дежурният лекар измерил кръвното на пострадалия Георги Джаджаров. Апаратът отчел артериално налягане 200 на 100. Пострадалият веднага е транспортиран в Спешен център, след което е настанен във вътрешно отделение на общинската болница за лечение, без опасност за живота. Той не си спомнял нищо от инцидента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за 6 юни - трудности на работното място връхлитат Девите, романтиката обръща гръб на Стрелците САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за 6 юни - трудности на работното място връхлитат Девите, романтиката обръща гръб на Стрелците
ПИК TV x
ШОУ В ПИК TV: Ограмотяват Кирил Петков с дисертация за плана Барбарос (ВИДЕО) ШОУ В ПИК TV: Ограмотяват Кирил Петков с дисертация за плана "Барбарос" (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента