ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
Америка
Байдън заплашва Путин с бързи и сурови санкции, ако референдумите успеят
25198
на 24.09.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„САЩ ще работят със съюзниците си и партньорите си, за да въведат допълнителни санкции срещу Русия, които ще бъдат бързи и сурови, ако Москва анексира украински територии“.
препоръчано
Това предупреждение отправи президентът на Съединените щати Джо Байдън.
В сряда Путин нареди първата мобилизация на Русия след Втората световна война
„Организираните от Русия референдуми са пародия, лъжовен претекст, с който да бъде направен опит за насилственото анексиране на части от Украйна“, допълни Байдън.
В своето традиционно обръщение президентът на Украйна Володимир Зеленски призова света да осъди „фалшивите референдуми“, организирани от Русия.
свързани новини
Путин забрани на Байдън и Блинкен да влизат в Русия
10803
на 22.05.2022
Връчват Нобеловата награда за мир в отсъствието на носителката ѝ
11581
преди 7 часа
Тръмп обмисля операции срещу наркотрафика и в Мексико и Колумбия
9470
преди 13 часа


