BG EN

Байдън обвини за пореден път Русия, била виновна за кибер атаката с откуп

Америка

Байдън обвини за пореден път Русия, била виновна за кибер атаката с откуп

4551
на 05.07.2021
Байдън обвини за пореден път Русия, била виновна за кибер атаката с откуп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Първоначалната мисъл" на правителството на САЩ е, че руски хакери не са извършителите на последната сложна кибер атака с искане на откуп, засегнала стотици американски фирми. Това заяви в събота президентът Джо Байдън, цитиран от Ройтерс.

препоръчано

Мрежите на 200 компании в САЩ бяха парализирани от кибератака с цел откуп

По думите му засега не е известно кой стои зад атаката, но ако това е Русия ще последва отговор на САЩ.

Кибератака срещу един от най-големите американски оператори на петролопроводи

Той добави, че е разпоредил на разузнавателните служби да разследват.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК