BG EN

Байрам Байрам: Не са водени разговори с ДПС-Ново начало за официално влизане в управлението

Политика

Байрам Байрам: Не са водени разговори с ДПС-Ново начало за официално влизане в управлението

35661
на 17.04.2025
Байрам Байрам: Не са водени разговори с ДПС-Ново начало за официално влизане в управлението
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

България си има стабилно правителство, не са водени разговори за официално влизане в управлението, каза депутатът от "ДПС-Ново начало" Байрам Байрам пред журналисти на влизане в парламента. Коментарът му беше в отговор на въпрос дали след подкрепата на формацията за кабинета, не са водени разговори за официалното им влизане в управлението.

препоръчано

Думите му бяха подкрепени и от неговата колежка Искра Михайлова, която обяви, че въобще не става дума за подобно решение. 

"ДПС-Ново начало" обяви подкрепата си за кабинета "Желязков" по вота на недоверие, внесен от „Морал, единство, чест“, който трябва да бъде гласуван в парламента в 14:30 часа днес. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК