BG EN

Бай Спас от Брестник се гръмна в главата с ловната си пушка - откриха го на тавана

Региони

Бай Спас от Брестник се гръмна в главата с ловната си пушка - откриха го на тавана

10621
на 18.07.2017
Бай Спас от Брестник се гръмна в главата с ловната си пушка - откриха го на тавана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

63-годишен жител на Брестник се самоуби с ловджийска пушка. Спас Козов се прострелял в главата. Тялото на мъжа бе открито на тавана на къщата му вчера.

препоръчано

Козов се занимавал със земеделие, поддържал вилата на известен лекар от Асеновград. Беше добро момче и добър ловец, разказаха хора от селото. Мъжът имал две деца. Жителите на селото недоумяват какво може да е накарало мъжа да сложи край на живота си.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК