ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
Таксиметров шофьор в местна великотърновска фирма е бил свой клиент днес на спирка в Старата столица. Инцидентът е станал около 18 ч., а свидетели на побоя са станали десетки чакащи на автобусна спирка хора, никой от които не се е намесил да помогне.
За това сигнализира в социалната мрежа търновка, която по това време се прибирала с колеги и станала свидетел на грозната сцена. По нейни думи след побоя клиентът на таксиметровия шофьор е бил със счупен нос.
Потърпевшият обяснил, че е станал жертва, защото шофьорът не искал да го закара, понеже адресът бил наблизо... Дамата и колегите и извикали полиция и дали показания. Благодарение на сигнала им на място дошла и линейка.
„Няма да се оправим, докато няма гражданска позиция и участие.” – възмутено реагира търновката на апатията на останалите свидетели на побоя.
препоръчано


