ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Балкани
БАЛКАНСКИ ТЕЛЕФОН: Външният министър Георг Георгиев разговаря с колегите си от Турция и Гърция
26573
на 18.01.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи Георг Георгиев е разговарял по телефона с турския си колега Хакан Фидан, съобщават от външното ни министерство.
препоръчано
От там уточняват, че Фидан е поздравил Георгиев за встъпването му длъжност. Двамата министри са обсъдили развитието на двустранните отношения между България и Турция.
Георгиев е провел телефонен разговор и с гръцкия външен министър Георгиос Герапетритис.
Двамата са обсъдили актуални въпроси от двустранните отношения на София и Атина и са се обединили около необходимостта от по-нататъшно развитие на добросъседството и активния диалог.
свързани новини
Инфлацията в Румъния скочи до двуцифрен процент
5811
преди 3 часа
Данъчни тръгват на проверки по плажовете в Кипър
12558
преди 18 часа
Силна буря връхлетя Словения: Стотици инциденти и прекъснато електричество
8405
преди 22 часа


