BG EN

Балконингът се завръща? 26-годишна туристка падна от шестия етаж на хотел в Слънчев бряг

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Балконингът се завръща? 26-годишна туристка падна от шестия етаж на хотел в Слънчев бряг

11107
на 02.08.2017
Балконингът се завръща? 26-годишна туристка падна от шестия етаж на хотел в Слънчев бряг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

26-годишна туристка от Великобритания е в медикаментозна кома след падане в хотелски комплекс в Слънчев бряг. Жената е с тежка травма на черепа, съобщиха от бургаската болница. Тя остава под наблюдение в отделението по „Реанимация“.

Инцидентът е станал на 31 юли. Жената е паднала от шестия етаж на хотел „Меридиан“ в курорта. Причините за това се разследват от полицията. До момента не е ясно дали се касае за инцидент или самоволен опит за скок в басейна пред хотела - т.нар. балконинг. 

Младата е жена е пристигнала на почивка у нас заедно със своя приятел на 27 юли. Все още не е разпитана от криминалистите.

препоръчано

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК