ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
СВЕТЪТ ДНЕС
Бан Ки-мун призова международната общност активно да участва в нормализирането на ситуацията в Сирия
4624
на 29.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирите работни групи с участието на сирийското правителство и опозиция по нормализирането на ситуацията в Сирия ще пристъпят към работа през септември, заяви генералният секретар на ООН Бан Ки-мун, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на РИА Новости.
„Ние ще се постараем работата на групите да започне възможно най-скоро, през септември. Всичките четири работни групи ще започнат работа възможно най-скоро“, заяви Бан Ки-мун.
Генералният секретар на ООН призова международната общност активно да участва в нормализирането на ситуацията в Сирия и да бъдат прекратени доставките на оръжие и войници в подкрепа на воюващите страни.
препоръчано
свързани новини
Бан Ки Мун почете паметта на жертвите от малайзиския Боинг
3422
на 18.07.2015
Свлачища във Филипините убиха четирима души след проливни дъждове
7398
преди 6 часа
Великобритания обяви нов пакет санкции срещу Русия
7222
преди 6 часа
Полша започна подготовката за посещението на папа Лъв XIV
7698
преди 10 часа
Около 100 души са загинали по време на масовото нахлуване на мигранти в Сеута
10002
преди 12 часа


