ГОРЕЩО
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
Двубой за сребърните медали в Бистрица
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама се присъедини към френския си колега Франсоа Оланд, който отдаде почит на жертвите от атентатите в Париж в концертната зала „Батаклан“, ден преди официалното откриване на конференцията на ООН за климата, предаде AFP, цитирана от "Фокус".
Двамата лидери, заедно с кмета на Париж Ан Идалго, поднесоха цветя на мястото, където 90 души бяха убити от въоръжени джихадисти и атентатори самоубийци на 13 ноември. Над тях летяха хеликоптери, а полицията затвори улиците, като част от мерките за сигурност преди срещата на 150 световни лидери, които ще преговарят днес в Париж.
препоръчано
свързани новини
Оланд: Турция ще получава помощта от ЕС за приемане на бежанци на части
4086
на 30.11.2015
Киър Стармър обяви, че няма да подава оставка
2437
преди 16 минути
Излиза книга за обира в "Лувъра"
3963
преди 1 часа
Бомба избухна пред централата на партията на премиера на Нидерландия
9552
преди 2 часа


