BG EN

Барак Обама: Конгресът не може да спре реализацията на здравната реформа

Америка

Барак Обама: Конгресът не може да спре реализацията на здравната реформа

2152
на 01.10.2013
Барак Обама: Конгресът не може да спре реализацията на здравната реформа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Според американския президент Барак Обама реализацията на здравната реформа ще започне в САЩ независимо дали американският Конгрес ще достигне до някакъв компромис за бюджета на страната, предаде РИА Новости.

препоръчано

Финансирането на федералните държавни учреждения в САЩ може да бъде прекратено ако демократите и републиканците не постигнат съгласие относно бюджета на страната за новата финансова година, започваща от 1 октомври.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК