ГОРЕЩО
ПИК TV! Росица Кирова: Ако не спрем да разрушаваме дома си и всеки път да започваме отначало, няма да вървим напред - надявам се на честни избори (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Излезе неофициална социология за изборите с участието на Радев - ПЕТ ПАРТИИ влизат в парламента
Жълт код за интензивни валежи е обявен за утре в Южна България (КАРТА)
Росен Желязков се срещна и с австрийския канцлер Кристиан Щокер
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Проговори Валери, който е имал сексуална връзка с Иво Калушев. Бившият ученик на гуруто подал сигнал в МВР по времето на Рашков, проверката не стигнала до прокуратурата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама заяви в четвъртък, че стрелбата в армейски офиси в Чатануга, при които загинаха четирима военнослужещи, е „сърцераздирателен случай“, предаде AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Все още не знаем всички подробности, знаем, че един единствен стрелец е извършил атаките. Идентифицирахме име“, каза Обама.
„Това е сърцераздирателен случай“, добави американският президент.
Петима пострадаха при стрелба в Тенеси
5840
на 24.03.2015


