BG EN

Бареков победи Станишев на кметски вот

ЧАС ПИК

Бареков победи Станишев на кметски вот

10457
на 17.03.2014
Бареков победи Станишев на кметски вот
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"България без цензура" достигна до балотаж на първия си местен вот. Кандидатът за управник на пернишкото село Богданов дол Петър Теофилов, подкрепен от партията отива на втори тур, където ще мери сили с човек на БСП.

На вота в селото независимият Теофилов събра 121 гласа, а кандидатката на БСП Николета Максимова – 129. Представителят на ГЕРБ се провали и отпадна от надпреварата с актив само от 36 гласа.

препоръчано

За кмет днес гласуваха близо 84% от общо 419 избиратели, което е 335 човека. 11 са невалидните бюлетини. Балотажът ще е другата седмица.

Петър Теофилов е бивш шеф на мината в Перник.  Помагал е за изграждането на местния параклис, Гигинския и Одраничкия манастир. Твърди, че ако стане кмет, ще дарява заплатата си на трима ученици и на социалния патронаж. Преди първия тур на изборите той лично потърси подкрепата на "България без цензура". Теофилов присъства и на учредителното събрание на общинската структура на партията в Перник.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК