BG EN

Бареков пред ПИК: Сергей, Моника, Бойко и Цветелина са топ крадците на България! До края на деня да обявят доходите и офшорките си!

ТЕМА

Бареков пред ПИК: Сергей, Моника, Бойко и Цветелина са топ крадците на България! До края на деня да обявят доходите и офшорките си!

51377
на 06.02.2014
Бареков пред ПИК: Сергей, Моника, Бойко и Цветелина са топ крадците на България! До края на деня да обявят доходите и офшорките си!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Имам едно предложение, което ще отправя публично чрез авторитетната Агенция ПИК, а то е към Сергей Станишев, Моника Станишева, Бойко Борисов и Цветелина Бориславова. Призовавам лидерите на двете мафиотски партии БСП и ГЕРБ, вместо да се карат всеки ден кой колко е откраднал, да напишат до края на деня писмо до НАП, в което да поискат да бъде разкрита банковата им тайна, така както направих аз", заяви пред ПИК Николай Бареков.

препоръчано

Лидерът на "България без цензура" посочи, че Станишев, съпругата му Моника, Борисов и Цветелина Бориславова да напишат и второ писмо до медиите, в което да обявят колко офшорни фирми притежават.

"Имам информация, че и четиримата притежават офшорни сметки. Ясно е, че Станишев, Моника Станишева, Борисов и Бориславова са топ крадците на България и на българския преход. Когато "България без цензура" спечели изборите, те ще първите, които ще бъдат проверени много внимателно по отношение на парите и имотите които притежават и начинът, по който са ги придобили", подчерта новият политик.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК