ГОРЕЩО
Топ криминалист ДИРЕКТНО: Кой е финансирал "клетката" на рейнджърите и защо екоминистърът Сандов ги е "покрил"
ПЪРВО В ПИК TV: Три жени от ДПС-Ново начало на консултации при Йотова за избора на служебен премиер - ето около какви приоритети се обединиха (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наум Шопов-младши подари чисто нов автомобил на половинката си Теа Минкова.
препоръчано
За лъскавото возило Пежо 308 той броил 40 бона. Дипломираният лекар и актьор от сериала „Откраднат живот” отдавна искал да зарадва годеницата си, но чак сега успял да задели средства за този разход. „Тя се нуждаеше от по-голяма кола, в която да има място и за бебе. Все пак съвсем скоро ще станем родители”, коментира Наум.
Очаква се Теа да роди до един месец и младото семейство тръпне да види за първи път дъщеря си. Досега бременността на дългокосата брюнетка протича безпроблемно и по всяка вероятност бебето ще се появи на бял свят по естествен път, пише столичен седмичник.
свързани новини
Палавници: Наум Шопов и Теа шашнаха мрежата
37375
на 08.11.2019
ЩАСТИЕ: Наум Шопов доволен, че ще има дъщеря
26093
на 21.10.2019
НЕ СЕ ОТКАЗВА: Дара ще пее на “Евровизия“
40993
на 02.02.2026
Цитиридис, Блажев и Мариана Попова подкрепиха Дара: Не се отказвай!
34466
на 02.02.2026
Дара обмисля отказ от "Евровизия"
64068
на 02.02.2026


