ГОРЕЩО
Тази седмица в Travellove.bg – светът такъв, какъвто е днес: рискове, избори и места, които си струва да познаваш (СНИМКИ)
Доц. Борислав Цеков: Оставката на Радев е закъсняла. Сега той губи комфорта да задава въпроси, без да дава отговори
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поп фолк певицата Мария засне новото си видео “Престъпно мой” по време на Формула 1 в Монако.
препоръчано
Певицата е отседнала с целия си екип в емблематичния хотел Hermitage, споделяйки с феновете си вдъхновяващ кадър от снимачната площадка.
За визията си тя се е спряла на рокля на Ermanno Scervino от колекцията пролет-лято 2019.
Снимките на изпълнителката съвпадат и със 72-то издание на кинофестивала в Кан.
свързани новини
Само преди месеци Мария засне друго свое видео в Париж, по време на Седмицата на модата, когато отново целия световен елит бе там.
Фолк певицата Мария се изфука с мега скъпарски бижута (снимка)
30609
на 05.08.2015
Фолк дивата Мария лъсна по сутиен
41443
на 30.11.2013


