ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Мирът е близо, ето при какви условия САЩ ще дадат гаранции за сигурност на Украйна
ЛАКЪРДИИ: Гюровците не могат да озаптят цените, вместо това продължават със срещите
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Барселона няма да оспорва глобата, наложена от УЕФА на финала на Шампионската лига срещу Ювентус, пише "AS". Европейската футболна централа глоби каталунците с 30 хиляди евро.
препоръчано
Санкцията се наложи, след като фенове на тима развяха каталунски флагове и по точка 16.2(е) от правилника на ФИФА за Контрол, етика и дисциплина. На официалния сайт на организацията пише, че прокаталунските знамена имат "политическа насоченост", която е недопустима на стадионите.
По-рано се съобщи, че Барселона ще обжалва наказанието, но в крайна сметка от клуба решиха да не го правят. На шести юни Барса победи Ювентус в Берлин и спечели Шампионската лига за пети път в историята си.
свързани новини
Глобиха Барса и Атлетик заради феновете им
3623
на 28.07.2015
НА "ГЕРЕНА": Левски продава Сангаре, ясно е и бъдещето на Дуганджич
7494
преди 1 часа
Сираков с голям жест към Цунами
11957
преди 18 часа
Стана ясно какво ще обяви Стилиян Петров
20092
преди 21 часа
България ще играе 2 контроли през юни
7619
на 25.03.2026


