ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Световен футбол
Барселона празнува титлата в Примера в последния мач на Шави на „Камп Ноу“
5458
на 23.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Барселона и Депортиво Ла Коруня завършиха наравно 2:2 в среща от последния 38-и кръг на Примера дивисион. Двубоят бе последен за полузащитника Шави с екипа на Барселона.
Съставът на Луис Енрике поведе с два гола на Лионел Меси (5, 59), а Депортиво Ла Коруня изравни чрез Лукас Перес и Диого Саломао.
Барселона събира 94 точки, като тимът вече осигури титлата в първенството. Равенството осигури оставането на Депортиво в Примера и през следващия сезон. От елита в Испания отпаднаха отборите на Ейбар, Алмерия и Кордоба.
За групите на Шампионска лига директно се класираха Реал и Атлетико, а през квалификации ще трябва да мине отборът на Валенсия, който остана на 4-ото място.
препоръчано
Евакуираха легенда на Реал от Мондиала
6300
преди 33 минути
Южна Корея изненада Чехия на Мондиала
11557
преди 8 часа
ТРАНСФЕРЕН УДАР: Левски на крачка от национал на Босна
10505
на 11.06.2026
Мондиал 2026 започва! Над 80 000 ще дерат гърла за Мексико срещу ЮАР
10284
на 11.06.2026


