BG EN

Бастос посяга към титулярното място в "Левски"

Футбол

Бастос посяга към титулярното място в "Левски"

6077
на 04.04.2014
Бастос посяга към титулярното място в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бразилецът Рафаел Бастос е на път да убеди треньорите в "Левски", че заслужава да бъде титуляр в тима от стадион „Георги Аспарухов“, пише "Гонг".

препоръчано

Полузащитникът, който направи име в румънския Клуж пристигна в София след продължителна сага. Бастос определено има чудесни качества, но поне в началото му беше трудно, защото не беше в достатъчно добра кондиция.

По време на лагера в Правец Бастос е демонстрирал сериозно желание по време на тренировките и няма да е чудно, ако стартира сред първите 11 срещу Черно море в неделя.

До този момент Рафа Бастос има 5 мача в А група с екипа на „сините“. Само два от тях са като титуляр. В единият той направи невероятен пропуск срещу ЦСКА, когато остана сам срещу вратаря Стоян Колев, но стреля в аут.

Бастос все още няма попадение с екипа на Левски, въпреки че порази два пъти вратата на "Ботев" (Пловдив) за Купата на България, но и двете попадения не бяха зачетени от съдиите.

Бразилецът се чувства най-удобно на позицията зад нападателя. При Елин Топузаков на този пост играе Радослав Цонев, които започна в мачовете с Ботев и Локомотив Пловдив.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК