ГОРЕЩО
КОЙ купува изборите? 56 милиона за НПО, 1,20 евро за Митка…
ПРЕДИЗБОРЕН АНАЛИЗ: Вотът на 19 април под риск от оспорване, тандемът Василев–Мирчев се пропуква, ДПС печели от ситуацията
ЕКСПЕРТ СЪС СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: Ако Ормуз остане затворен още месец, чака ни криза като при COVID-19
Gen Z-тата на ППДБ се правят на слепи и глухи за корупцията около Лена, Денков, Радан, Линда и Козилата Ерато
Задържаха за иконимически престъпения шейх, гражданин на ОАЕ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Баща и син от село Константин са глобени от Районния съд в Елена за хулиганство. Наложена им е санкция от по 100 лв., информираха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
На 17 декември миналата година в дома си в еленското село, 29- годишен мъж и 55- годишният му баща предизвикали скандал със свой 19- годишен съселянин.
По време на разправията му нанесли удари по лицето и отправяли нецензурни изрази спрямо него.
След намесата на полицията двамата са отведени в полицейското управление и са им съставени актове по Указа за борба с дребното хулиганство.
свързани новини
Лепнаха пробация на младеж за хулиганство срещу полицай
3378
на 22.01.2016
Контролирано изпускат язовир "Малко Шарково"
2526
преди 26 минути
Рейсаджиите в Бургаско искат по-скъпи билетчета
3475
преди 46 минути
ОПЪЛЧЕНЦИ! Два клана се млатиха във Ветово, има пострадали
10121
преди 14 часа
С близо метър се повиши нивото на язовир "Огоста" край Монтана
8641
преди 19 часа


