ГОРЕЩО
Митко Есемеса не знае дали ще е част от партията на Радев, отрече Цветанов да реди листите (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Радев вече е обикновен гражданин, но кортежът и охраната му са по-внушителни от тези на Путин (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
14-годишна родилка от минералбанското село Колец загуби бебето си при раждането, съобщи haskovoinfo.
препоръчано
Вчера малолетната майка и бебето са били откарани по спешност в МБАЛ „Хасково", където лекарите са опитали да спасят новороденото, но не успели.
Аутопсията, направена днес, показва, че причина за смъртта е, че новороденото било недоносено, съобщи съдебният лекар д-р Христо Еленски.
Освен това раждането не било осъществено в акушеро-гинекологичната болница.
Пиян до козирката таксиджия със зрелищна катастрофа в Берковица
6499
преди 1 часа
Потрошиха момче на пешеходна пътека в Шумен
7528
преди 5 часа
Спасиха от удавяне млада жена, паднала в Гребния канал на Пловдив
9633
преди 5 часа
Тежка катастрофа с два микробуса край Мъглиж, петима украинци са ранени
14356
преди 8 часа


