BG EN

Бедствал две седмици в Тихия океан моряк бе спасен от бреговата охрана на САЩ

ЧАС ПИК

Бедствал две седмици в Тихия океан моряк бе спасен от бреговата охрана на САЩ

4471
на 11.12.2014
Бедствал две седмици в Тихия океан моряк бе спасен от бреговата охрана на САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Службата по брегова охрана на САЩ е спасила моряк, дрейфувал с лодка в Тихия океан в продължение на около две седмици, съобщава Интерфакс, пише "Фокус".

препоръчано

67-годишният рибар Рон Ингрем подал сигнал за бедствие на 27 ноември. По данни на американската брегова охрана, той е съобщил че лодката му се намира на около 80 километра от Хавайските острови.

Спасителната операция е била прекратена на 1 декември, след като лодката на Ингрем не била открита. Рибарят подал втори сигнал за бедствие на 9 декември и в края на краищата бил открит от линеен кораб на военноморските сили на САЩ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на Прогресивна България (ВИДЕО) СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на "Прогресивна България" (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК