ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Торнадо е убило най-малко четирима души в събота в град Хетисбърг в американския щат Мисисипи. Ранени са няколко десетки души, пише USA Today, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Торнадото се е заформило в четири часа сутринта, разрушавайки няколко къщи в града и прекъсвайки електропроводи и отнасяйки покриви. Кметът на града Джони Дюпри заяви, че в засегнатите места има изтичане на газ.
Лошото време е засегнало много общини в южните части на щата. Местните метеорологични служби предупреждават за възможни наводнения.
Торнадо в Алабама уби 4 души
16145
на 03.01.2017


