ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ураганът Зета отне живота на най-малко шестима души в южните щати и остави вчера над 2 милиона души без ток, съобщи ДПА.
препоръчано
Зета достигна сушата в сряда през нощта като ураган от втора категория в щата Луизиана с ветрове от до 175 км/ч. По данни на сайта poweroutage.us, над 2 милиона са останали без ток в Луизиана, Алабама, Мисисипи, Джорджия и двете Каролини, предава БНР.
Губернаторите на някои от тези щати обявиха извънредно положение, а президентът Доналд Тръмп отложи предизборен митинг, насрочен за вчера в Северна Каролина.
Един човек е загинал от токов удар в Луизиана. Не е ясно как са загинали останалите петима, за чиято смърт съобщиха местни медии.
свързани новини
Бурята "Епсилон" се засили до ураган, връхлита Бермудите в четвъртък
11880
на 21.10.2020
Циклонът "Сали" се превръща в ураган
12817
на 15.09.2020
Мъск заплаши да купи Ryanair заради Starlink
10073
преди 4 часа
Тръмп им го каза: САЩ имат тайни оръжия, за които останалият свят не знае
12123
преди 5 часа


