BG EN

Бежанка от Гана кръсти новороденото си дете Ангела Меркел

ЧАС ПИК

Бежанка от Гана кръсти новороденото си дете Ангела Меркел

9614
на 14.08.2015
Бежанка от Гана кръсти новороденото си дете Ангела Меркел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бежанка от Гана, която е получила убежище в Германия, е кръстила новородената си дъщеря Ангела Меркел, за да благодари на властите, че са й позволили да остане в страната, предаде БТА. 

препоръчано

26-годишната Офелия Аде е от малък град в Гана. В Хановер живее в убежище за имигранти. Бебето на Офелия Аде се родило на 2 февруари, но германските медии едва днес разкриха, че то е кръстено Ангела Меркел Аде

Германските власти са одобрили молбата на Офелия Аде за убежище по-рано тази година, което ѝ дава право на тригодишен престой в страната. 

През юли германският канцлер разплака палестинско момиче по време в телевизионна програма, когато му обясни, защо неговото семейство може да бъде върнато в Ливан след 4 години пребиваване в Германия. След като детето се разтрои, Меркел го погали по главата, но му каза, че Германия не може да приеме всички, които биха искали да живеят там. Семейството на палестинчето обаче все още не е депортирано от Германия. 

Германия е обработила молбите на 160 000 кандидати за убежище през първата половина на тази година и очаква над 450 000 мигранти да пристигнат в страната до края 2015 г.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК