BG EN

Бездомник издъхна в Пазарджик заради студа

ЧАС ПИК

Бездомник издъхна в Пазарджик заради студа

10353
на 23.01.2016
Бездомник издъхна в Пазарджик заради студа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бездомник, който седял на една от пейките в градската градина в Пазарджик, е измръзнал вследствие на минусовите температури и въпреки усилията на лекарите, е починал. 

препоръчано

61-годишният мъж бил намерен в безпомощно състояние в парка в централната част на Пазарджик. Той е бил откаран с линейка в областната държавна болница в града с диагноза „хипотермия” и тъй като състоянието му било влошено, местните лекари го транспортирали в Университетската болница „Свети Георги” в Пловдив. 

Човекът бил приет с дихателна недостатъчност и измръзнали крайници, бил на командно дишане, но сърцето му спряло и въпреки опитите на лекарите да бъде стабилизиран, мъжът от Пазарджик починал.

Това е първият нещастен случай от началото на годината в областния град, когато студът взима жертва, уточниха от полицията пред „Монитор”. В местния Кризисен център за временно настаняване заради минусовите температури всички места са заети.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК