ГОРЕЩО
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
40-годишен мъж от Балчик с инициали Д. А., служител в автомивка в Белия град, задигна оставен в обекта лек автомобил "Опел", съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
Сигнал за противозаконното отнемане на колата е подаден в полицията около 01:55 часа тази сутрин. От последвалите незабавни оперативно-издирвателни мероприятия и процесуално-следствени действия автомобилът е намерен по ул."Странджа" в Балчик. В близост до него във видимо нетрезво състояние е установен извършителят на деянието.
свързани новини
Триметров паметник на Кирил и Методий се извисява в Балчик
11826
на 24.05.2018
Балчик в шок от трагедията на Бали с харпунджията Косьо
70621
на 22.02.2018
По случая е образувано бързо полицейско производство.
Демографска криза! Балчик още чака първото бебе за 2018-а
7777
на 10.01.2018
АЛАРМА! Появи се странно оранжево петно в морето край Балчик
20699
на 27.11.2017


