BG EN

БЕЗОБРАЗИЕ: Тийнейджъри плячкосаха дарения от църква, проиграха ги на комар

Крими

БЕЗОБРАЗИЕ: Тийнейджъри плячкосаха дарения от църква, проиграха ги на комар

9875
на 29.06.2020
БЕЗОБРАЗИЕ: Тийнейджъри плячкосаха дарения от църква, проиграха ги на комар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима младежи от Хасково са задържани за кражба от църква в областния град. Информацията идва от ОД на МВР.

На 26 юни в 5,18 часа в хасковското управление на МВР е бил подаден сигнал от диспечер на СОТ, че е разбита вратата на църквата на улица "Цар Освободител". Пристигналите на място полицаи установили, че са откраднати 2 кутии с дарения, в които е имало 280 лева.

Веднага са проведени оперативно-издирвателни действия и още същия ден са задържани извършителите - мъж на 22 години и двама на по 19 години, уточниха от полицията.

Пред разследващите заподозрените признали, че изиграли парите на хазарт. Тримата са били задържани до 24 часа по заведеното досъдебно производство.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК