BG EN

Безочие! Апаши задигнаха барабаните на 14-годишна

Крими

Безочие! Апаши задигнаха барабаните на 14-годишна

4620
на 16.09.2014
Безочие! Апаши задигнаха барабаните на 14-годишна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бандити са нахлули в къща в Лом, обитавана от 14-годишно момиче, и са задигнала техника за стотици левове, съобщиха от полицията.

препоръчано


Неизвестните апаши са счупили прозорец на дома на 55-годишния П.Г., където живее само детето му, и задигнали музикална уредба "Самсунг", компютърен монитор "Сименс" и комплект електронни барабани "Ямаха". Извършен е оглед на местопроизшествието и е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК