ГОРЕЩО
РЕВОЛЮЦИЯТА ИЗЯЖДА ДЕЦАТА СИ! Ето какъв е най-големият СТРАХ на Румен Радев от метежите
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
ГОРЕЩ КОМЕНТАР! Протестът е опорочен не от вандали, а от шарлатани. И това е по-гнусно
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две деца пострадаха и влязоха за кратко в болница заради безумен шофьор на автобус в градския транспорт на Варна.
препоръчано
В четвъртък около 16:35 часа, на натовареното кръстовище между на булевард "Владислав Варненечик“ и улица "Отец Паисий“, на 58-годишният водач на автобус от градския транспорт, движещ се по линия 409, поради навлизане на неразрешен червен сигнал в кръстовището, му се е наложило рязко да употреби спирачка, при което група хора в автобуса са паднали.
Пристигналият на мястото екип на "Спешна помощ“ установил охлузване по бузата на 12-годишно момиче и контузия на дясно стъпало на 15-годишно момиче.
свързани новини
Шофьор на автобус преби младеж, спрял за лекарства на спирка
17773
на 21.01.2019
Спипаха пиян шофьор на автобус в Сандански
11211
на 21.10.2018
За 24 часа: 14 тежки катастрофи с 16 ранени у нас
4549
преди 44 минути
Шофьор блъсна 13-годишно момиче в Пловдивско
9612
преди 13 часа
Тир, превозващ пратки, се обърна на Прохода на Републиката
21867
преди 21 часа


