ГОРЕЩО
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Терзиев с ултиматум към БНТ след ГРАНДИОЗНИЯ му провал с Евровизия
ДВА СЦЕНАРИЯ за атаки на Иран към България - бивш шеф на ДАНС видя нарастващ риск за сигурността ни
Радев разговаря с Рюте за статията на "Файненшъл Таймс"
Колтуклиева го приключи: Георги Кандев за президент! Как щяхме да оцелеем в този груб свят без това чистичко, соанирано и епилирано мъжкарче
ГОРЕЩО ОТ ПРОКУРАТУРАТА: Разследват се нарушения при изграждането на Лот 4 на АМ „Хемус“ и Северната скоростна тангента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 9:00 до 16:00 часа ще бъде спряна водата в част от центъра на Бургас, съобщиха от общината.
препоръчано
Водоподаването ще е прекъснато за живущите на улица „Георги С. Раковски" в отсечката между улица "Гладстон" и улица "Шейново, както и на улица "Шейново" - в отсечката между улица "Васил Левски" и улица "Княз Борис", предаде агенция "Фокус".
. Вода няма да има и за абонатите от улица "Патриарх Евтимий" в отсечката между улица "Васил Левски" и улица "Георги С. Раковски". Причината е, че ВиК дружеството ще извършва строително-монтажни работи. От 10:00 до 17:00 часа ще е спряно водоподаването и в квартал Горно Езерово.
Неочаквани находки откриха при разкопките в Русокастро (СНИМКИ)
2037
преди 12 минути
Извършиха аутопсия на отровените в Национален парк "Централен Балкан" лешояди
2155
преди 15 минути
Отпадни води от мандра замърсиха водите на река Давидковска
7108
преди 4 часа


