BG EN

Без гостуваща агитка във Франция до средата на декември

Футбол

Без гостуваща агитка във Франция до средата на декември

3752
на 26.11.2015
Без гостуваща агитка във Франция до средата на декември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболните мачове във Франция ще се провеждат без гостуващи агитки до средата на декември заради извънредното положение в страната след терористичните атаки в Париж, както и заради предстоящата конференция за климатичните промени, която ще се проведе във френската столица от 30 ноември до 11 декември. 

"Вътрешният министър издаде заповед, с която забранява гостуващи фенове да присъстват на стадионите този уикенд за мачовете от 15-ия кръг на Лига 1 и 16-ия в Лига 2. Подобна заповед ще бъде издадена скоро и за оставащите мачове във Франция до средата на декември. Това се прави заради недостатъчният ресурс на полицията да осигури реда за мачовете, докато трае извънредното положение в страната и срещата за климата в Париж", се казва в съобщението на Френската футболна лига./sportal.bg

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО) Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО)
ново
Днес: 137
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК