ГОРЕЩО
ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с нови подробности за делото срещу Благомир Коцев: Кметът не е издължил 400-те хиляди за комплекса "Хоризонт", не е ясно как Олег Невзоров сече и строи над Аладжа манастир (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българинът от Северна Македония Димче Ямандиев подложен на репресии заради разкритията си за брата на Емил Дечев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Делото на Андрей Гюров нанася репутационни щети на България (ВИДЕО)
МБАЛ „Сердикамед“-БАЗА 1 разкрива неотложен ортопедично-травматологичен кабинет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 1-ви април, сряда, в 13.00 ч. ще бъде проверена сиренната система за тревога. Сирените ще бъдат тествани в Бургас, Варна, Кърджали, Монтана, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Русе, Смолян, София, Враца и населените места в 30-километровата зона около АЕЦ "Козлодуй", съобщиха от МВР за БНР.
Сигналите ще бъдат съпътствани от гласова информация. Тренировката е за проверка на техническото състояние на националната система и обучение на населението.
препоръчано
9 минути тестваха сирените за бедствие
4274
на 01.04.2014


