BG EN

Без проблеми и опашки на ГКПП „Златоград – Термес”

Животът днес

Без проблеми и опашки на ГКПП „Златоград – Термес”

6274
на 25.02.2016
Без проблеми и опашки на ГКПП „Златоград – Термес”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нормално се осъществява преминаването на леки автомобили през ГКПП „Златоград – Термес”, съобщава "Фокус".

препоръчано

Движението не е натоварено и не е затруднено и от двете страни на границата. През ГКПП „Златоград – Термес” преминават само леки автомобили. Забранено е преминаването на моторни превозни средства над 2 тона.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК