ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две 9-годишни момчета от село Дюлица, махала Бял камък са обявени за общодържавно издирване, съобщават от ОД на МВР-Кърджали.
препоръчано
В 21 ч. снощи полицаи от управлението в Кирково, гранични и около 20 души местно население са претърсвали района, за да открият децата, които не са се прибрали в домовете си. Последно момчетата Джейхун и Юзгюр са били забелязани в село Крилатица.
Днес полицаи от РУ в Кирково и местни хора продължават с издирването.
Полицията умолява гражданите, които имат информация или забележат момчетата, да позвънят незабавно на тел.112 или в най-близкото управление на МВР.
свързани новини
Издирват 13-годишно момче, избягало от помощно училище
23109
на 07.03.2017
Издирват изгубило се в Пирин момче
7949
на 10.06.2013
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
28801
преди 3 часа
Нова SMS измама подлъгва лековерни потребители
26504
преди 17 часа


