ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десет души са се заразили с новия коронавирус в Южна Корея през последното денонощие, с което броят на инфектираните нарасна на 10 738. Това съобщи днес Центърът за контрол и профилактика на заболяванията към министерството на здравеопазването, предаде ТАСС.
препоръчано
Седем от случаите са внесени отвън, а за пети пореден ден броят на новозаразените не превишава 10 души, цитира БТА.
През последното денонощие в страната няма регистрирани смъртни случаи на болестта COVID-19, която отне живота на 243-ма в Южна Корея.
От болници са изписани 47 оздравели, а от началото на епидемията възстановилите се от COVID-19 са 8764.
свързани новини
Южна Корея планира сваляне на част от ограниченията
8284
на 19.04.2020
Арестуваха 22 будистки монаси със 110 кг канабис в Шри Ланка
9341
преди 8 часа
Големи наводнения в Южен Китай доведоха до евакуацията на над 200 жители
4500
преди 19 часа
Загинали и много ранени при влакова катастрофа в Индонезия
5448
преди 22 часа
Два влака се сблъскаха край Джакарта в Индонезия
8254
на 27.04.2026


