BG EN

Бекали поиска да го пуснат за 3 месеца, за да разпредели бизнеса си

Световен футбол

Бекали поиска да го пуснат за 3 месеца, за да разпредели бизнеса си

4025
на 17.06.2013
Бекали поиска да го пуснат за 3 месеца, за да разпредели бизнеса си
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Босът на Стяуа Джиджи Бекали е поискал да бъде освободен от затвора за 3 месеца, за да може да си подреди бизнеса и да го разпредели със семейството си.

препоръчано

Богаташът е дал гаранция, че няма да избяга от страната, а после ще се върне да доизлежи 3-годишната си присъда.

"Независимо дали е богаташ или бедняк, той е гражданин и имам право да направя това искане", каза адвокатът на собственика на Стяуа.

Съдът ще реши днес дали Джиджи да бъде пуснат за 90 дни.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК