BG EN

Белаид налетял на Йоргачевич

ЧАС ПИК

Белаид налетял на Йоргачевич

8468
на 04.12.2015
Белаид налетял на Йоргачевич
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тунизийският защитник Аймен Белаид е предизвикал екшъна в съблекалнята на "Левски" след загубата от Берое в Стара Загора, твърди "Меридиан Мач", като се позовава на собствено разследване. За скандала намекна и спортният директор Георги Иванов - Гонзо. Изданието е научило, че след срещата Белаид е обвинил Йоргачевич за гола на Спас Делев. 

Повечето футболисти обаче са застанали на позицията, че Йоргачевич няма вина за гола и са застанали в негова защита. Аймен Белаид не за първи път си изпуска нервите. Той е един от най-емоционалните футболисти на Левски и това си пролича и след загубата от Пирин.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК