ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Въоръжените сили на Беларус започнаха внезапни учения за проверка на своята бойна готовност, съобщават Ройтерс и ТАСС.
препоръчано
На фона на военния конфликт в Украйна, от прессружбата на беларуското министерство на отбраната увериха, че проверката не представлява заплаха за съседни държави и за европейската общност като цяло.
Военните части и подразделения ще отработват въпроси на привеждане в бойна готовност, извършване на поход до посочени райони и изпълнение на учебно-бойни задачи, поясняват от ведомството.
свързани новини
САМО ЗА ДНИ: Руската армия изгради понтонен мост в Беларус
10706
на 18.02.2022
Предупреждава се, че е планирано прехвърляне на голямо количество военна техника, което може да затрудни движението по пътищата.


