ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Белгийската Федералната прокуратура е започнала собствено разследване, за да изясни причините за падането на самолета на Малайзийските авиолинии в Украйна, на борда на който са се намирали шестима белгийски граждани, съобщава радио RTL, позовавайки се на пресслужбата на прокуратурата.
препоръчано
Основната цел на разследването на този етап е събирането на максимален обем информация за обстоятелствата около произшествието. По-рано днес белгийското външно министерство съобщи, че броят на загиналите белгийски граждани възлиза на шестима души.
Млад духовник беше убит от мечка, влачила го близо 30 метра по склона
7616
преди 26 минути
Румъния спира ядрен реактор заради ниското ниво на Дунав
5153
преди 2 часа
САЩ започват преглед на военното си присъствие в Европа
5799
преди 2 часа


