BG EN

Белгия отваря ресторанти и кафенета през май

Европа

Белгия отваря ресторанти и кафенета през май

4280
на 08.03.2021
Белгия отваря ресторанти и кафенета през май
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От днес Белгия частично разхлабва мерките срещу пандемията от коронавирус. Вече е разрешено навън да се събират 10 души вместо четирима, както беше досега.

препоръчано

Присъстващите на погребения се ограничават до 50 души при необходимата дистанция. Дейностите на младежите са допустими при общо 10 души вътре и 25 навън.

Премиерът на кралството Александър де Кро поясни в петък, че отваряне на ресторанти, кафенета и хотели може да се очаква едва през май, когато процентът на ваксинираните от рисковите групи ще е достатъчно висок.

До този момент първа имунизация са получили над 600 000 души. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК